loader
  • Strona główna
  • Porady prawne
  • Jak powinna postąpić moja firma, jeśli ponieśliśmy straty materialne związane z warunkami atmosferycznymi, ale firma ubezpieczeniowa odrzuca nasze ros
Porady prawne

Jak powinna postąpić moja firma, jeśli ponieśliśmy straty materialne związane z warunkami atmosferycznymi, ale firma ubezpieczeniowa odrzuca nasze ros

Mimo że Twoja firma posiada ubezpieczenie na wypadek takich właśnie zdarzeń, znalazłeś się w potyczce z dostawcą ubezpieczeń przemysłowych. Mimo, że spodziewałeś się dość prostego procesu rozpatrywania roszczeń, roszczenia Twojej firmy zostały odrzucone lub ciągle się opóźniają, a Ty zaczynasz się zastanawiać, czy będziesz w stanie postawić firmę na nogi wystarczająco szybko, aby zapobiec dalszej katastrofie finansowej.

Jeśli martwisz się o przyszłość swojej firmy i sfrustrowany z odpowiedzi firmy ubezpieczeniowej, nie wahaj się dotrzeć do przewodnika prawnego, który ma bezpośrednie doświadczenie z roszczeń ubezpieczeń przemysłowych. W Kancelarii Prawnej, wykwalifikowany prawnik natychmiast skontaktuje się z przedstawicielem Państwa firmy, fizycznie przybędzie na miejsce szkody i rozpocznie dokumentowanie i ocenę strat - zazwyczaj w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Pracując z doświadczonym adwokatem, zyskujesz dostęp do wewnętrznej wiedzy na temat procesu roszczeń przemysłowych i jasnego wyobrażenia o tym, jakie powinny być Twoje oczekiwania. Ponadto, umiejętna obsługa roszczenia przez adwokata może ograniczyć dalsze ryzyko, pomóc firmie uniknąć poważnych błędów i pomóc w poruszaniu się po procesie w sposób jasny i prosty.

Za każdym razem, gdy Państwa firma jest zagrożona przez odrzucone lub opóźnione roszczenia ubezpieczeniowe, pierwszym krokiem powinna być konsultacja z adwokatem, który będzie Państwa przewodnikiem i obrońcą w tym trudnym i stresującym czasie - nasz zespół jest gotowy do pomocy już dziś.